טוען...
About2018-10-10T07:44:31+00:00

מי אנחנו

שמי איציק לשר ואני מהנדס תוכנה, עוסק בתחום אתרי אינטרנט מזה כ20 שנה. הקמתי את טריפלביט לפני 15 שנה. בעבר עסקתי באספקטים שונים של פיתוח תכנה בסביבות עבודה שונות בצד השרת ובצד הלקוח ובשפות תכנות שונות ומגוונות כמו assembler C# C++ Java  ובסביבות מיחשוב שונות כמו Unix  Linux Windows.  בעשור האחרון עוסק אך ורק בוורדפרס ובכל הטכנולוגיות והשפות שתומכות בה – PHP HTML CSS JAVASCRIPT JQUERY  AJAX ANGULAR PHOTOSHOP BOOTSTRAP ועוד.

יסדתי את טריפלביט לפני 15 שנים מתוך הכרת הצורך של עסקים באתרי אינטרנט לתדמית ולמכירות. אני מאד אוהב לבנות אתרי אינטרנט ואת כל ההתעסקות סביב הנושא. עד היום בניתי עשרות אתרים בהתאמה אישית, בעיצוב שלי או מתבניות. התחום מאד דינמי והוא מתחדש בצורה רציפה לאורך ציר הזמן. בעבר האתרים היו סטטיים אבל מזה יותר מעשור הם דינמיים ובעצם נתמכים על ידי בסיס נתונים. בשנים האחרונות, עם מהפכת הסלולר התחום עבר טלטלה חדשה וכל האתרים נדרשים להתאים עצמם לסוג ההתקן של הגולש – יהיה זה דסקטופ, טאבלט או מכשיר טלפון נייד. המהפכה הקרובה שבעצם כבר מיושמת חלקית הינה בתחום ההנגשה.

תחומי העשיה שלנו

תחומי העשיה מתחלקים על פני כל קשת הפעילויות בתחום אתרי אינטרנט ומסחר אלקטרוני. חלוקת הפעילות לפי נושאים מובאת כאן בצורה גרפית:

עיצוב 15%
בנית בהתאמה אישית 30%
תחזוקה שוטפת 23%
פיתוח פלאגינים 25%
עבודות חיצוניות 24%
שונות 12%

מה לקוחותינו חושבים עלינו

ציפיותי מהאתר נענו במלואן וגם מאיציק באותה מידה. איכות העבודה מעולה, למרות ששיניתי את המפרט תוך כדי התקדמות אין סוף פעמים הוא זרם איתי ולא ביקש תוספת מחיר. האם הייתי מוכן לבחור באיציק לשר לביצוע פרויקט נוסף-בלי שום ספק. אני מניח שיש עוד רבים וטובים אבל תמיד עדיף מוכר ומעולה על פני טובים אחרים אבל אלמונים שטיבם עדיין לא הוכח.

מקצוען אמיתי. קיבל ממני איפיון כולל עיצוב בפורמט של PSD ועשה את העבודה מהר ומקצועי. בנוסף הציע לי הרבה הצעות שאת כולם אימצתי – וכל זאת ללא תמורה, למרות שהיה בצידן עוד עבודה מבחינתו. בסיום העבודה הוא הדריך אותי ובכך תרם לעצמאותי בניהול השוטף של האתר. אמליץ עליו בחום לכל מי שמחפש בונה אתרים מיקצועי ובמחיר סביר.

מיקצועי, שירותי, אמין, עומד בזמנים. אקח אותו גם לפרויקט נוסף

פניתי אל איציק בהמלצת חבר, לפני קצת יותר משנה כדי שיבנה לי אתר תדמית לעסק שלי – שעיסוקו בשיש ומוצריו.הסיבה לצורך הייתה תלונות חוזרות ונשנות של לקוחות שעסק כמו שלי חייב שתהיה לו נוכחות באינטרנט. לא ידעתי להגדיר לו דרישות ואיך הוא צריך להראות אז השארתי לו את כל המלאכה מא' ועד ת'. לא האמנתי שהאתר יראה כל כך יפה, ויותר מזה האתר מהווה היום את מקור ההזמנות העיקרי שלי לאחר שאיציק דאג לקידומו בגוגל
למרות שלא הייתי מודע מראש לצורך הזה.
לסיכום אני מאד מרוצה מאיכות האתר, מהפונקציונליות שלו, ומהתרומה שלו לעסק וללא ספק ארצה לעבוד עם איציק לשר בעתיד.

שלומי זייתוני, שיש זייתוני

ציפיותיי מהאתר היו נמוכות ביחס למה שקיבלתי. בנוסף להקמת האתר איציק דאג לקידומו בגוגל וגם לתחזוקו הרבה מעבר למה שהוא היה מחויב לפי החוזה. אפילו כיום הוא עונה לי על כל בעיה וגם פותר. יש לו סבלנות אין סופית והוא פותר לי בעיות שאני אפילו לא מודע להן שלא לדבר על זה שאני לא מבקש ממנו. ללא ספק אפנה אליו בעתיד לפרויקטים חדשים.

תמיד ידעתי איך אני רוצה שהאתר שלי ייראה אבל לא ידעתי בדיוק איך להסביר את זה. מצאתי את עצמי מדברת עם חברות שונות מנסה לבטא את החלום שלי ליצירות שלי. מנסה למצוא מישהו שיידע איך לבנות בית מתאים לתכשיטים שלי. 21'משום מה, זה לא הלך לי בקלות. חלקם היו יקרים מדי, חלקם היו חסרי סבלנות ודחקו בי למהר אבל בעיקר לא הרגשתי שמצאתי מישהו שיבין אותי, שיהיה מוכן תמיד לשנות לפי הצרכים שלי, לפי התוספות שלי. ידעתי שאני חייבת מישהו שאוכל לסמוך עליו שכאשר אצטרך להוסיף משהו הוא יהיה שם בשבילי.
חברה טובה המליצה לי על איציק. הגעתי לפגישה איתו די סקפטית אבל אז זה קרה. בסבלנות אין קץ הוא ישב שם, ניסה להבין בדיוק מה אני רוצה, הראה לי דוגמאות, הסביר את התועלת ואת החסרון בכל דרך, ובעיקר היה מוכן לשנות אין סוף פעמים עד שהרגשתי שהאתר הזה שלי הוא הבית הנכון בשביל היצירות שלי.
אני מודה שמעולם לא נתקלתי באדם קשוב כל כך, סובלני כל כך ובעיקר מקצועי שיודע לכוון אותי לפי הצרכים שלי. אני ממליצה בחום לכל מי שיוצא לדרך חדשה ומתלבט שיספיק להתלבט ופשוט יקבע איתו פגישה. שווה ביותר!

דורית קרן, תכשיטי אומנים

מקצועי אמין ובעיקר עונה על הצרכים רואים שיש כאן השקעה