קידום אתר אינטרנט2017-07-16T11:50:45+00:00

קידום אתרים

קידום אתרים נחלק לשתי קטגוריות: ממומן ואורגני. הראשון (קרוי בלעז PPC) מדבר על שיטה שבה רואים את הפרסום של האתר שלנו בדף הראשון אבל אנחנו משלמים לחברת הפרסום(גוגל במקרה זה) על כל הקלקה של הגולש על מודעת הפרסום שלנו.

קידום אורגני עוסק בקידום האתר שנובע ממידת הרלוונטיות של האתר למילות המפתח בחיפוש של הגולש – לפחות לפי הקריטריונים של גוגל.

קידום אורגני איכותי מיתר את הצורך בקידום ממומן אבל מחייב מקצועיות מצד חברת הקידום. אנחנו תומכים בשתי שיטות.

קידום אתרים

קידום אתרים אורגני

ערוץ זה הנו ערוץ הפרסום העדיף לעסקים כיוון שגולשים שהוא מביא לאתר הם יותר איכותיים מבחינת הפוטנציאל שלהם לצרוך את המוצרים של העסק. במסגרת תהליך הקידום מבצעים רוויזיה כללית לאתר, מוסיפים לו בדרך כלל דפים תכנים ותמונות, ומשנים תכנים של דפים קימים. כל זה במידה והאתר נבנה ללא התיחסות לנושאי SEO. אם הוא נבנה עם התיחסות כזו, השינויים הדרושים להתאמתו ל SEO הם הרבה יותר מינוריים ונדרשים עקב עידכון האלגוריתם של מנועי החיפוש שנעשה מידי פעם. אנו מקפידים כבר בשלב הבניה להתייחס לנושא ובכך להוריד עלויות בשלב הקידום.

קידום אתרים ממומן

זהו ערוץ שיווק שמטרתו להגדיל את התנועה הנכנסת לאתר ממנועי החיפוש דרך פרסום בתוצאות החיפוש של מנועי החיפוש (גוגל בינג ייהו ודומייהם). בקידום ממומן התוצאות מופיעות בראש הדף ומודגשות במלה "מודעה" והתשלום הוא על ההקלקה בפועל של הגולש והגעה לאתר הלקוח. עלות ההקלקה מחושבת לפי הפופולריות של מילת המפתח שיצרה את התוצאה שרואה הגולש כך שככל שהפופולריות גבוהה כך תתומחר ההקלקה במחיר גבוה יותר.

יודגש שבמסגרת הקידום הממומן נכללים גם ערוצים נוספים כמו יוטיוב אינסטגרם ואחרים.

.

זמן ביטוי לתוצאות הקידום

בקידום ממומן נחזה בתוצאות מידיות. לכל הפחות הגולש יוכל לראות את המודעה מיד לאחר רכישת השרות.

באורגני בדרך כלל יתקבלו תוצאות ראשוניות לאחר שנים עד שלש שבועות. איכות התוצאות, הווה אומר המיקום בפועל בתוצאות החיפוש, תלויה באיכות הקידום. תוצאות סופיות של אורגני עלולות לקחת עד 3 חודשים.